Proszę o interpretację wyniku BAC

Dzień dobry. Czy mogłabym prosić o interpretację wyniku BAC? BAC zmiany 25mm w prawym płacie tarczycy. W rozmazie materiał obfity o podobnym składzie niejednorodny, pośród płatów nabłonka gruczołowego tarczycy stwierdza się tyreocyty tworzące struktury drobnopęcherzykowe z cechami metaplazji oxyfilnej. Zmiany kat. III wg Bethesda.

Szanowna Pani, interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący, całkiem możliwe ze trzeba będzie wyciąć cały płat