Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego 45-letniej kobiety

proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego kobieta lat 45. rozpoznanie kliniczne: polip endometrialny, metrorrhagia. rozpoznanie histopatologiczne: 1. endometrium dyshormonoticum, obecne cechy śladowego wydzielania 2. hyperplasia endometrii glandularis focalis

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą ginekologii onkologicznej.