Prosze o interpretacje wyniku badania radiologicznego u 70 letniej kobiety

Prosze o interpretacje wyniku badania radiologicznego u 70 letniej kobiety: "1) coxarthrosis amb gradus medii 2) spondyloarthrosis lumbalis gradus medii. calcificato parientum aortae abdominalis" Jak pomoc?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. A z jakiego powodu było wykonywane badanie? Radziłbym skonsultować się z lekarzem, który zlecił to badanie.