Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego po poronieniu w 6 tc
Witam Odebrała wynik histopatologiczny po poronieniu w 6tygodniu. Proszę o interpretację:pozostałości jaja płodowego oraz fragmenty częściowo zropniałej i zmienionej martwiczo doczesnej. Pozdrawiam

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witam, wynik wskazuje na bakteryjne zakażenie doczesnej, mogło to być przyczyną poronienia. Serdecznie pozdrawiam