Proszę o interpretację wyniku histopatologii

Witam, proszę o interpretację wyniku histopatologicznego: ,,Fragmenty łożyska o budowie kosmkowej odpowiedniej do wieku ciąży. W przestrzeniach międzykosmkowych obecne złogi włóknika. Fragmenty zropiałej doczesnej''. Nadmienie, że do poronienia doszło w 14 tc ciąży, oprócz polipa który był w szyjce, ciąża rozwijała się prawidłowo wg USG. Czy do poronienia mogło dojść poprzez zakażenie bądź infekcje?

Infekcja może być przyczyną poronienia, ale ciężko stwierdzić czy był to powód u Pani.