Proszę o interpretację wyniku i poradę

Witam proszę bardzo o interpretację wyniku i poradę,za co z góry serdecznie dziękuję,dodam iż mam drżenie prawej ręki już do tego stopnia iż pisanie jest nieraz niemożliwe,prawą rękę mam dużo słabszą,zaczynam ciągać prawą nogę i mam ogromny ból karku .W kanale kręgowym na poziomie c1 po str.prawej widoczne ognisko 4/4/10mm o niejednorodnym,podwyższonym sygnale w obrazachT2zal i STIR,izointensywne w obrazach T1 silnie wzmacnia się po podaniu kontrasu wydaje się być położona na przebiegu prawej t.kręgowej-tętniak?oponiak?.Kanał kręgowy na poziomie C4-C6 w części przedniej zwężony.Zmiany zwyrodnieniowe w postaci dehydratacji i obniżenia wysokości krążka międzykręgowego c5/6,c6/7.Osteofitoza krawędziowa na przednich i tylnych powierzchniach trzonów kręgowych C4-C7.Nadłamanie blaszek granicznych trzonów C6iC7 z odczynem podchrzęstnym.Towarzysząca osteofitozie krawędziowej prawoboczna przepuklina krążka m-k C4/5 ze zwężeniem prawego otworu m-k.Towarzysząca osteofitozie krawędziowej centralna wypuklina krążka m-k C5/6 lateralizująca na str.lewą z modelacją worka oponowego,redukcją rezerwy objętościowej kanału kręgowego,z z obustronnym zwężeniem otworów m-k,w większym stopniu po str.prawej,z możliwością ucisku prawego korzenia nerwowego.Rdzeń szyjny bez zmian ogniskowych.

Szanowna Pani, wszystkie te zmiany mogą powodować zaburzenia neurologiczne, myślę że będzie wymagana operacja neurochirurgiczna