Proszę o interpretacje wyniku morfologii krwi

Proszę o interpretacje mojego wyniku badania morfologii krwi To co mnie zaniepokoiło: Hct 34,3 norma (36.0-47.0) rbc 4.05 norma (4.00-5.40) także niskie hgb 11.7 norma (11.5-16.5) Dodam ze robilam badania niecały pol rok temu i miałam prawie taki sam wynik tylko hct trochę niższe. Proszę o odpowiedź ponieważ martwie się

Wyniki nie budzą niepokoju, zalecam zbadanie stężenia żelaza we krwi, aby wykluczyć niedobór