Proszę o interpretację wyniku MRI bez kontrastu u 8-letniego chłopca

Witam, prosze o interpretacje wyniku MRI bez kontrastu - chlopiec 8 lat DANE KLINICZNE: Inne choroby ośrodkowego układu nerwowego. IVH w wywiadzie, z. Chiari? dyskretny niedowład pkg, obniżona motoryka mała, koordynacja, równowaga. W zakresie lewego płata czołowego widoczna jest położona korowo- podkorowa przestrzeń płynowa o charakterze jamy porencefalicznej . Zmiana ma wymiary poprzeczne w najszerszym miejscu a-p 44mm , dwubocznie 26mm (Se5 Im 19), wymiar góra- dół 39mm (Se9 Im 8). Do tyłu od przestrzeni płynowej widoczny jest wąski rąbek o podwyższonym sygnale mogący odpowiadać pasmu gliozy. W sekwencji SWAN na obrzeżach przestrzeni płynowej, widoczne są linijne obszary bezsygnałowe jak depozyty hemosyderyny. Układ komorowy ustawiony jest pośrodkowo, nieco asymetryczny , dyskretnie szerszy trzon i róg czołowy komory bocznej lewej. Znacznie zwężona jest przednia część trzonu ciała modzelowatego na dł. około 17mm (Se8 Im 16). Nie widać obszarów restrykcji dyfuzji w obrazach DWI i na mapach ADC. Niższe ustawienie migdałków móżdżku po stronie prawej schodzą one około 5mm , po lewej około 3,7mmponiżej otworu wielkiego. Obraz w może odpowiadać tzw. low -lying tonsils (benign tonsillar ectopia), do różnicowania z zespołem Arnolda -Chiariego I ( rozpoznawany jest zwykle przy położeniu migdałków ponad 5-6mm poniżej otworu wielkiego). Zbiorniki podstawy wolne. Na tylnej ścianie gardła widoczny jest migdałek gardłowy o wymiarach w płaszczyźnie strzałkowej 25x13mm.

Szanowna Pani, wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący, należy wykluczyć zespół Arnolda-Chiariego.