Proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego po 5 latach od operacji Bankarta

Bardzo proszę o odpowiedź wynik rezonansu 5lat po operacji Bankarta. Ślad płynu w jamie stawu, niewielki obrzęk błony maziowej w kaletce podbarkowo-ramiennej bez większej ilości płynu.staw obojczykowo barkowy zmiany zwyrodnieniowe z obrzekiem torebki stawowej i drobnymi nadzerkami końców stawowych.wyrostek barkowy typu II ścięgno głowy długiej m.dwuglowego ramienia położone prawidłowo w części srodstawowej i w górnej części bruzdy miedzyguzkowej nieco pogrubiale i niejednorodne.Stozek rotatorow m.podlopatkowy ścięgno zachowane z niewielkimi zmianami entezopatycznymi brzusiec bez cech zaniku. M.nadgrzebieniowy ścięgno zachowane w części przedniej nieco niejednorodne jego kaletkowa powierzchnia modeluje się na więzadle kruczo barkowym oraz torebce ACJ brzusiec bez cech zaniku. mm podgrzbieniowy i obly mniejszy ścięgna zachowane brzusce bez cech zaniku. Głowa kości ramiennej o zachowanym kształcie widoczne ognisko obrzeku szpiku w tylno górnej części głowy na granicy powierzchni stawowej i syntezy ścięgna ISP z ogniskiem zaburzeń uwodnienia chrząstki na obszarze 15mm-15mm w tym miejscu obraz może odpowiadać stłuczeniu w mechanizmie Hill Sachsa niewielkie ognisko zaburzeń uwodnienia chrząstki w dolno przysrodkowej części powierzchni stawowej głowy. Staw panewkowo ramienny panewka łopatki o zachowanym kształcie w przednio górnej części panewki godzina 2-3 widoczne są artefakty metaliczne prawdopodobnie kotwica obrabek stawowy położony prawidłowo w części przedniej niejednorodny prawdopodobnie zmiany bliznowate bez pęknięć struktury nerwowe bez cech neuropatii ogniskowych.Wciecie łopatki przestrzeń czworoboczna dół pachwowy wolne. Wnioski zmiany bliznowate w obrabku z artefaktami od kotwicy w panewce dokładna jej ocena w badaniu artro TK objawy ciasnoty podbarkowej z niewielkimi zmianami degeneracyjnymi w sciegnie SSP niewielkie zmiany degeneracyjne lub bliznowate w sciegnie LHBT Proszę o odpowiedź co z tym robic

Szanowny Panie, zmiany bliznowate jak i degeneracyjne mogą być wynikiem przeprowadzonego zabiegu. Wynik należy porównać ze stanem klinicznym. Proszę rozważyć rehabilitację i udać się do ortopedy. Serdecznie pozdrawiam