Proszę o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego u 36-latki

Witam, odebrałam dzisiaj wynik rezonansu magnetycznego i bardzo proszę o interpretację wyniku i odpowiedź co do leczenia. 31 grudnia 2018 skręciłam kolano, skręciłam więzadła i je naderwałam. Do tej pory pomimo leków i ćwiczeń nie doszłam do pełnej sprawności. W dalszym ciągu mam lekką blokadę w kolanie, nie mogę kucnąć ani klęknąć i kolano boli, czasami bardzo. Oto wynik rezonansu: Cechy znaczne uszkodzenia/zerwania ACL w części środkowej. Niewielki obrzęk w dole międzykłykciowym w stawie kolanowym. Prawidłowa ilość płynu w stawie kolanowym. Więzadła krzyżowe tylne, więzadło i troczki rzepkowe oraz ścięgno mięśnia czworogłowego uda o jednorodnym sygnale i zachowanej ciągłości. Chrząstki stawowe prawidłowej grubości, jednorodnego sygnału o gładkich zarysach zewnętrznych. Do tyłu od rogu łąkotki przyśrodkowej drobne torbiele - w samej łękotce na tym poziomie pęknięcie dochodzące do brzegu torebkowego ale bez łączności z powierzchniami stawowymi. Łąkotka boczna bez cech uszkodzeń dochodzących do powierzchni stawowych (widoczne pęknięcia wewnętrzne). Ciało Hoffy o prawidłowym sygnale. Proszę o podpowiedź dotyczącą dalszego leczenia, pozdrawiam Małgorzata

Szanowna Pani, leczenie należy omówić z ortopedą, aczkolwiek należy rozważyć zabieg operacyjny ze względu na zerwanie ACL