Proszę o interpretację wyniku RM przy dyskopatii lędźwiowej
Dyskopatia Lędźwiowa- prośba o opinie dot. wyniku badania RM. Przestrzeń L5/S1: Tylne, szerokopodstawne uwypuklenie krążka międzykręgowego na głębokość ok 3,5mm modelujące worek oponowy, nieco zwężające otwory międzykręgowe, z niewielkim modelowaniem korzeni nerwowych L5. Pęknięcie pierścienia włóknistego krążka międzykręgowego. Wnioski: Dyskopatia lędźwiowa, głównie na poziomie L4/L5. Pozdrawiam

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Proszę skonsultować te wyniki oraz objawy z lekarzem - specjalistą ortopedii.