Proszę o interpretację wyniku RTG płuc
Moja mama miała rtg płuc a wynik brzmi: pola płucne bez zmian naciekowych. Kąty przeponowo - żebrowe wolne. Serce niepowiekszone. Wnęki i śródpiersie nieposzerzone.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Z opisu wynika iż to zdjęcie RTG nie uwidoczniło patologii w obrębie klatki piersiowej. Pozdrawiam.