Proszę o interpretację wyniku TK po resekcji żołądka

Witam. Moj tata wlasnie odebral wynik badania tk. Czekamy na wizytę u onkolog. Jest 4msc po operacji. Niestety nowotwor żołądka. Dokonana została całkowita resekcja żołądka. Wynik dla mnie jest nie jasny. Tata ma dalej sądzę.jest po chemiach. Zakończył juz leczenie. Ma apetyt ale dolegliwości brzucha są. Przy zespoleniu dwa wezly chłonne wielkości 4mm. Tkanka tluszczowa w loży pooperacyjnej we wnece watroby oraz woklu pnia trzewnego o zwiększonej gestosci-zmiany pooperacyjne? Do obserwacji. W lewej okolicy podprzeponowej trzy lite ogniska 24mm 11mm i 10mm-dodatkowe śledziony?Do obserwacji. Reszta ok. Tylko czy te zmiany to przerzuty??? Proszę o komentarz wizyta za tydzien. Pozdrawiam

Szanowna Pani, na podstawie wyniku badania nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, wysnuto podejrzenie dodatkowych śledzion a nie przerzutów