Proszę o interpretację wyniku u 36-latki

Proszę o intwrpretację: Zniesiona lordoza szyjna zaznaczona kyfotyzacja na całym odcinku, z wtórnym zwężeniem kanłu kregowego na poziomie C5, C6. Na poziomie C2-C3 zwężenie lewego otworu m/k. Na poziomie C3-C4 tylna-doboczna wypuklina dyskowa nieco modeluje worek oponowy . Na poziomie C4-C5 tylno-doboczna puklina dyskowa modeluje worek oponowy na głebokość 2 mm, otwory m/k nieco zwężone, w przewadze lewy. Na poziomie C5-C6 tylno-doboczna wypuklina dyskowa z centralną protruzją wielkości w osi strzałkowej 2,5 mm, modeluje worek oponowy , otwory m/k nieco zwężone, w przewadze prawy. Na poziomie C6-C7 tylno-doboczna wypuklina dyskowa nieco modeluje worek oponowy , lewy otwór m/k nieco zwęzony. Zmiany zwyrodnieniowe na krawędziach trzonów kręgów. Szyjny odcinek rdzenia kręgowego prawidłowy.

wypukliny mogą powodować objawy bólowe a nawet inne zaburzenia neurologiczne, proszę omówić leczenie z neurologiem