Proszę o konsultację neurologiczną

Witam potrzebuje konsultacji neurologicznej. Wczoraj dostalam wyniki badan rezonansu magnetycznego (Punktowe ogniska o wyzszej intensywnosci sygnalow srednicy do 3.5mm w istocie bialej podkorowej oraz nad trojkatem komorowym lewym- zmiany rozwojowe neurodegeneracyjne?-nie spelniajace kryteria zmian demielinizacyjnych do ewentualnej kontroli na 6-12 miesiecy. Poza tym prawidlowa intensywnosc sygnalu istoty bialej i szarej mozgowia. Przestrzenie plynowe przymozgowe nieposzerzone. Przysadka mozgowa niepowiekszona. Uklad komorowy nadnamiotowy nieposzerzony, nieprzemieszczony, symetryczny. Wodociag mozgu i komora IV prawidlowa. Struktury tylnojamowe bez cech patologii. W badaniu nie stwierdza sie cech zaburzen swobodnej dyfuzji ani ognisk patologicznego wzmocnienia po dozylnym podaniu srodka kontrastowego. WNIOSKI: Punktowe ogniska w istocie bialej (st. O wg Fazekas) najpewniej bez znaczenia klinicznego, do ewentualnej kontroli za 6-12 miesiecy. Poza tym obraz MR mozgowia w granicach normy.) Dodam jeszcze ze bardzo czesto boli mnie glowa z lewej strony i czasami przy tym bolu boli tez lewe oko i i gorzej widze obraz wtedy jest tak jakby wyostrzony w koncikach oka. Ciagle czuje tez pulsowanie i napiecie z lewej strony tam gdzie boli. (Mam tez niedoczynnosc tarczycy i problemyz kregoslupem (skolioza)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie jest to ni wymagające natychmiastowego leczenia. Zalecana jest kontrola. Proszę skonsultować się lekarzem, który zlecił to badanie.