Proszę o ocenę mojego badania TK zatok

Proszę o ocenę moich badań zatok, badanie TK. Od kilku lat przewlekle choruję, ciągle łapiłe infekcje górnych dróg odechowych.Mam też szum w uchu.Nie mogę przez to normalnie funcjionować. Co powinienem dalej zrobić w tym kierunku by się wyleczyć? Wynik badania TK. Okrągławe, polipodobne zmiany w obu zatokach szczękowych, obejmujący okolice zachyłków zębodołowych bardziej nasilone po prawej stronie. Dodatkowo niewielkie przyścienne zgrubienia śluzówki w zatokach szczękowych obejmujące okolice ich ujść, po stronie prawej zmiany przylegają do wyrostka haczykowatego powodując niedrożność ujścia. Po stronie lewej światło ujścia zatoki szczękowej znacznie zredukowane Skąpe przyścienne zgrubienia śluzówki u podstawy zatok czołowych nieco bardziej nasilone po prawej stronie oraz obustronne odcinkowo pogrubiała śluzówka w zatoce klinowej. Zatoki szczękowe prawidłowo powietrzne prawa nieco mniejsza. Kompleks ujściowo przewodowy po prawej stronie niedrożny zachowana drożność po lewej stronie Sitowie prawidłowo powietrzne przegroda nosowa położona prawidłowo przewody nosowe drożne część nosowa gardło bez zmian

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultowanie tego wyniku z laryngologiem aby ocenił n czy te drobne nieprawidłowości w badaniu mogą być przyczyną Pańskich dolegliwości. Pozdrawiam.