Proszę o ocenę rezonansu u 22-latka
Dzien dobry Proszę o ocenę mojego rezonansu Stan po stłuczenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej, róg tylny spłaszczony z niewielkimi ogniska i degeneracji wewnętrznej, bardzo drobne pekniecie/szczelina. Ognisko stłuczenia i obrzęku szpiku widoczne na bocznej powierzchni kłykcia bocznego kości udowej. Stan po na ciągnięcia z niewielkim obrzęki udowej przyczepy więzadła poboczne go piszczelowego

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, zmiany pourazowe, myślę że wystarczy leczenie zachowawcze. Pozdrawiam