Proszę o ocenę sytuacji 33-latka

Proszę o ocenę sytuacji. W czwartek (2 dni temu ) miałem szyta ranę cięta na nadgarstku 4 centymetry dluga litera c. Jestem po 3 dawce tezcowej ( w dniu wypadku ) Zastanawia mnie fakt opuchlizna i zaczerwienienia, ktore poja2ilo sie dzien po zdarzeniu tj pt. Opuchlizna jest tAK jakby przed kciukiem i tam również pojawiło się zaczerwienienie, które dziś swój obszar powiększyło. Nieznacznie ale jednak. Nie mam gorączki, rana jest sucha osocza niewielkie z jednego miejsca milimetrowego na ranie. Wokół rany zaczerwienienia brak. Ból bieżący brak. Zaczerwienienie jak dotykam delikatnie pobolewa. Jak nie dotykam nie boli. Nie pulsuje. Puchlizna i zaczerwienienie do wysokości palca wskazujacego i początku zadgarstkal. Dziś sobota. Opuchlizna poduszki dłoni pod nadgarsk7em zeszła. Utrzymuje się na wierzchu dłoni z zaczerwienieniem, opatrunek zmieniam 2 razy dziennie oscenisept, okład żelowy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Gdyby to się utrzymywało bądź powiększało to radze skonsultować się z chirurgiem.