Proszę o pomoc w interpretacji opisu RTG klatki piersiowej

Co oznacza opis RTG klatki piersiowej Prawostronna skolioza piersiowa Pole płucne bez zmian naciekowych że wzmożonym rysunkiem Oskrzelowym w dolnych polach i zmianami drobnoguzkowymi wnęki naczyniowe serce w normie Nierówny zarys przepony po stronie prawej

Szanowny Panie, wynik należy zestawić ze stanem klinicznym. Interpretacji powinien dokonać lekarz prowadzący. Serdecznie pozdrawiam