Proszę o pomoc w interpretacji wyników cytologii

Witam, wykonałam baania cytologiczne, jednak przez długi czas nie moge się dostać do mojego ginekologa. Prosiłabym o interpretacje wyników badania: * czynniki infekcyjne-zmiany flory bakteryjnej * obraz cytologiczny- II gr wg systemu Papanicolaou * Reakcja estrogenna. Obfita flora mieszana, obecne komórki metaplastyczne. Średni odczyn zapalny. Kontrola wg wskazań lekarza

Szanowna Pani, wynik wskazuje na stan zapaln, jednakże obecność komórek metaplastycznych wymaga konsultacji ginekologicznej. Wynik nie budzi niepokoju, więc bez obaw. Pozdrawiam serdecznie