Proszę o pomoc w interpretacji wyniku gastroskopii

Witam jakiś czas temu miałem gaskostropie I wyszedł fald wartowniczy wpustu i infekcja H.pyroli. I Jeszce taki fragment : w Jeziorku treść sluzowa podbarwiona zółcią.Co to może znaczyć i czy jest to coś poważnego przez co boli ( piecze) mnie przełyk I nie moge normalnie przełykać a jak juz cos zjem to boli mnie podbusze . Dziękuję i pozdrawiam

Szanowny Panie, objawy mogą wynikać z choroby refluksowej przełyku, proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym