Proszę o pomoc w interpretacji wyniku histopatologicznego

Proszę o interpretację wyniku histopatologicznego.Rak niedrobnokomorkowy płuca. Oskrzela ostroga.Węzły chłonne Nr 7, Węzły chłonne Nr 4.Dziękuję bardzo

Szanowna Pani, wynik oznacza obecność raka niedrobnokomórkowego płuca, dalsze opisy przedstawiają jedynie numery wycinków, nie wnoszą informacji o rozpoznaniu