Proszę o radę, bo czuję, że coś jest nie tak

Witam mam 20lat i w ciągu ostatnich 2 miesięcy przytylam ponad 10 kg (jem do1800kcal i nie jem słodyczy) mam tez zaburzenia miesiączkowania nie mam okresu od 2 miesięcy a wcześniej zdarzało sie ze miałam 2 razy w miesiącu lub bardzo często sie spoznial, bardzo dużo śpię i jestem często zmęczona , wypadają mi włosy na głowie a pojawiają się inne ciemniejsze np wąsik czy na rękach , mam suchą skórę i problemy tradzikowe od bardzo dawna , robilam badania TSH i wynik mam dobry : 3,58 ( 0,27- 4,20) inne np. Morfologia żelazo cholesterol glukoza mam dobre ,jestem od 3 lat wegetarianką . Proszę o radę bo czuje ze coś jest nie tak.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Biorąc pod uwagę Pani wiek to TSH jest trochę za wysokie. Proszę skonsultować ten wynik, oraz swoje dolegliwości, z endokrynologiem. Pozdrawiam.