Proszę o radę- ile powinnam schudnąć?

Mam 15 lat, 172 cm wzrostu i ważę 62 kg. Ile powinnam schudnąć???
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoje BMI wynosi 21.
Na siatce centylowej dla BMI odpowiada to prawidłowej masie ciała.
Nie powinnaś się odchudzać, ze względu na fakt, iż Twój organizm ciągle się rozwija, Twoja masa ciała jest adekwatna do wieku, płci i wzrostu, potrzebujesz również energii do nauki i codziennej aktywności.

Pozdrawiam