proszę o skomentowanie mojego wyniku Angio TK serca

Witam serdecznie i proszę o skomentowanie mojego wyniku Angio TK serca : Wskaźnik uwapnienia : 192 jedn.Agastona GLTW : zmiany przyścienne GPZ : zmiany przyścienne GO : zmiany przyścienne PTW : zmiany przyścienne Ocena czynnościowa serca : EF - 70%, EDV - 190 ml, ESV - 57 ml, SV - 133 ml, C.O _8,3l/min, HR - 62/min Dziękuję z góry za pomoc . Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten wynik należy interpretować jedynie w odniesieniu do wyników pozostałych badań.