Proszę o wyjaśnienie opisu rezonansu magnetycznego 71-latka

Bardzo proszę i z góry dziękuję za interpretacje i wyjaśnienie treści opisu z wyniku rezonansu mag: Stan po przedniej resekcji odbytnicy z całkowitym usunięciem mezorektum i wyłonieniem tymczasowej ileostomii pętlowej, następnie odtworzeniu ciągłości przewodu pokarmowego w czerwcu 2018r Nie stwierdza się wznowy miejscowej. Nie stwierdza się zmian ściany jelita grubego w badanym zakresie. ??? Stwierdza się liczne metastatyczne regionalne węzły chłonne: w tkance tłuszczowej przestrzeni przedkrzyżowej w projekcji poprzecznej w osi krótkiej największy węzeł średnicy 1,1 cm. Pozostałe węzły o wymiarach do 0,6 m. W badaniu dyfuzji narządowej wew wszystkich widocznych węzłach stwierdza się cechy restrykcji dyfuzji współczynnik ???? ADC średnio ok. 0.9 ( co to jest ?) Przeszedłem też radio i chemio terapie Mam 71 lat . Dziękuję Andrzej

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik w ośrodku onkologicznym, w którym odbywał Pan leczenia.