Proszę o wyjaśnienie wyników badania tarczycy

Uprzejmie proszę o interpretację wyników: Tarczyca położona prawidłowo - prawy płat : 45x14x15mm, lewy: 43x14x14mm, cieśń: 2-3 mm. W środkowej części lewego płata widoczna zmiana ogniskowa - 11x11x6mm- izoechogeniczna w części centralnej i hipoechogeniczna w cz. obwodowej w jej obrębie widoczne niewielkie obszary zwyrodnienia płynowego, ma skąpe unaczynienie obwodowe. powyżej nie dyskretna zmiana hipoechogeniczna 2,7 x 1,6 mm (koloidowy). Echo-struktura, unaczynienie miąższu - prawidłowe, równomierne. Węzły chłonne -niepowiększone. TSH -3,9; FT3 - 3,18 pg/ml, FT4-1,28 ng/dl; ATG-15,0 U/ml, ATPO - 28,0 U/ml, TRAb-0,80 IU/L, morfologia prawidłowa. Kobieta 48 lat. Dziekuję.

Szanowna Pani, należy wykonać biopsję guzka, ponieważ na podstawie samego wyniku nie jestem w stanie nic konkretnego powiedzieć. Pozdrawiam