Proszę o wyjaśnienie wyniku badania Holterem EKG

Witam jestem kobietą w wieku 34 lat ostatnio robiłam sobie badania na serce Minowicie holter ekg 24 godz oraz echo serca W echu nic szczególnego nie wyszło wszystko ok frakcja wyzutowa 60 %. Mam pytanie dotyczące holter wynik jest następujący Rytm zatokowy miarowy od 66/min do 130/min Bradykardia w godz nocnych i porannych do 35/min Zastanawia mnie to tętno w nocy czy nie jest za niskie Kardiolog widział wyniki i twierdzi że są wporzadku Proszę o odpowiedź

Szanowna Pani, faktycznie akcja serca w nocy jest niska, jednakże jeśli kardiolog nie widzi problemu to proszę się nie martwić. Pozdrawiam