Proszę o wyjaśnienie wyniku testu krwi na sierść kota

Witam, dzisiaj odebrałam wyniki dziecka z testu krwi na siersc kota, wynik 7,1 kU/L. Co oznacza wynik? Czy kot może być w domu, czy należy "pozbyć" się kota z uwagi na uczulenie. Czy odczulania dla 14 łatki jest dobrym pomysłem?

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc. Interpretacją powinien zająć się lekarz zlecający badanie. Serdecznie pozdrawiam