Proszę o zinterpretowanie opisu rezonansu głowy u 34-latki

REZONANS GŁOWY , kobieta 34 lata. Przy rogu skroniowym prawej komory bocznej jest zmiana ogniskowa wysokosygnalowa w obrazach T2 zależnych i FLAIR 8×8×5 mm, bez cech restrykcji dyfuzji i wzmocnienia kontrastowego-niespecyficzna. Poza tym dwa niespecyficzne ogniska 2 mm w istocie białej obu planów czolowych oraz przy rogu czołowym prawej komory bocznej 8×3 mm bez cech wzmocnienia i restrykcji dyfuzor. Dodam że jestem migrenowcem : co może oznaczać wynik? Rezonans był wykonywany z kontrastem

Szanowna Pani, wynik należy zestawić ze stanem klinicznym. Interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący. Serdecznie pozdrawiam