Proszę o zinterpretowanie opisu rezonansu magnetycznego kolana

Witam odebrałem dzis wyniki z rezonansu kolana i wyszło mi : Przerwanie ciągłości przeszczepu w części środkowej (sugeruje całkowite uszkodzenie - wskazana ocena kliniczna stabilności) dodam ze jestem bo zabiegu(ACL) z wykorzystaniem więzadła Lars. Od jakiegoś czasu mam tak ze co jakis czas ucieka mi kolano i mam blokadę nie moge chodzić, udaje mi sie to nastawić czuje wtedy przeskok w kolanie i od razu moge chodzić, robic przysiad. Czuje tylko niewielki ból w okolicy prawej części kolana do tej pory myślałem ze mam cos z łękotką czy to oznacza ze to więzadło LARS jest do wymiany ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od objawów oraz stanu klinicznego. Proszę udać się z tym wynikiem do lekarza kierującego na badanie. Pozdrawiam.