Proszę o zinterpretowanie opisu RTG jamy brzusznej

Witam serdecznie. Mam pytanie. Mam 71 lat i byłem na badaniu RTG z następującym opisem; Jamy opłucnewe wolne. Pasmo włókniste w polu dolnym płuca lewego zasercowo. Po za tym widoczny miąższ płucny bez uchwytnych zagęszczeń. Serce lewokomorowe. Aorta w normie. Dodam, że nie pale a wynik ATG rok temu był bez zmian

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W tym opisie nie ma uwidocznionych znacznych patologii. Proszę udać się z tym wynikiem do lekarza kierującego. Pozdrawiam.