Proszę o zinterpretowanie opisu RTG klatki piersiowej
Witam. Mam 40 lat. Proszę o interpretację wyniku rtg klatki piersiowej. Pola płucne b.z naciekowych. Niewielki cień guzkowy przysercowo po stronie prawej najpewniej naczyniowy.Kąty p-ż wolne. Sylwetka sercowo naczyniowa prawidłowa. Co może oznaczać ten cień?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Taki wynik nie jest niepokojący ale wymaga kontrolnego zdjęcia za 6 miesięcy. Pozdrawiam.