Proszę o zinterpretowanie opisu RTG kręgosłupa szyjnego

Witam. Od kilku lat miewam bóle głowy,czasem omdlenia. Byłam u laryngologa, neurologa, okulisty ,lecz to nie od tego. Zdecydowałam się na rtg kręgosłupa szyjnego, "Zniesienie fizjologicznej lordozy szyjnej, oraz znacznego stopnia rotacja kręgów wzdłuż osi w szyjnym odcinku kr. " Co to oznacza?

Szanowna Pani, zdjęcie powinien zinterpretować lekarz prowadzący, zniesienie lordozy szyjnej może być wynikiem zmian zwyrodnieniowych