Proszę o zinterpretowanie wyników na przeciwciała

Proszę o wyjaśnienie wyników. Miałam robione P-ciala p/Borrelia Ig, Western-blot wynik dodatni. Testowane są prazki:VIsE, p83, p39(BmpA), p31(Ospa), p30, p25(OspC), p21, p19, p17. VIsE jest silnie dodatni a reszta z powyżej wymienionych jest brak reakcji. Co to oznacza. Proszę o pomoc.

Szanowna Pani wynik powinien wyjaśnić lekarz zlecający badanie, ja niestety nie jestem w stanie pomóc