Proszę o zinterpretowanie wyniku RTG klatki piersiowej
Wynik RTG KlatkiPiersiowej ,Miąższ płucny bez zagęszczeń .Wzmżenie rysunku naczyniowo-oskrzelowego płuc.Serce nie powiększone w wymiarze poprzecznym .Aorta sklerotyczna.Przepona wolna.

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Ten wynik nie wskazuje na istotne patologie w miąższu płucnym. Powinien być jednak odnoszony do całości obrazu klinicznego pacjentki [dodatkowych badań oraz objawów]. Pozdrawiam