Proszę o zinterpretowanie wyniku RTG klatki piersiowej

Wynik RTG KlatkiPiersiowej ,Miąższ płucny bez zagęszczeń .Wzmżenie rysunku naczyniowo-oskrzelowego płuc.Serce nie powiększone w wymiarze poprzecznym .Aorta sklerotyczna.Przepona wolna.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten wynik nie wskazuje na istotne patologie w miąższu płucnym. Powinien być jednak odnoszony do całości obrazu klinicznego pacjentki [dodatkowych badań oraz objawów]. Pozdrawiam