Prowokowanie wymiotów a problemy zdrowotne

Witam,wiem że mam problem ale nie mam odwagi pójść do lekarza.Mam 59 lat i od ok.2 lat prowokuje wymioty aby utrzymać wagę.Robiłam to na początku 2 razy w tygodniu,z przerwami 2 miesięcznymi.Od około roku robięto czasami .Mam zdiagnozowaną przepuklinę przełyku od 7 lat.Przy ostatniej prowokacji wymiotów poleciało też trochę żywej krwi.Czy to może oznaczac cos grożnego? i jeszcze od około pół roku odpluwam rano sladowe ilości krwi z flegmą ,z tym byłam u lekarza,uspokoił mnie że to nic takiego

Dzień dobry,

Zaburzenia odżywiania "powinna" Pani leczyć u psychoterapeuty, czasem niezbędna jest farmakoterapia. I tak, skutki zaburzeń odżywiania mogą być groźne - ze zgonem włącznie.
Leczenie może Pani podjąć np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry, prowokowanie wymiotów wskazuje na zaburzenia odżywiania. Zachęcam panią do kontaktu ze specjalistą - psychologiem, zajmującym się zaburzeniami odżywiania. Pozdrawiam.