Pryszcze na twarzy w trakcie owulacji

Msc sie spoznial, balam sie ciazy, zrobilam bhcg w 6 dc(kwywolane pamienie luteina, nie krwawienie) 19 dni PO i wynik <0.100. W 14 ruchy seksualne w ubraniach. powrocie do domu, mialam śluzu dużo, był badzo rozciagliwy. Temperatura sie nie podwyzszyła. Szyjka jest otwarta. No ii.. pojawiły mi się kilka dni temu pryszcze na twarzy, co nigdy nie miało miejsca Czy w trakcie owulacji moga wystapic pryszcze? Czy jeśli chłopak dotykał mjej pupy reka, na ktorje moglo cos byc to jakie ryyzko?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym momencie nie jest zbyt duża. Pryszcze są związane z wahaniami hormonalnymi.