Prywatne wykonanie operacji w przypadku martwicy kości udowej

Witam mam 39 lat od trzech lat czekam na operacje mam martfice kosci udowej zdecydowalem sie zrobic ten zabieg prywatnie poniewaz mam jeszcze czekac 3 lata ,chcialbym sie dowiedziec gdzie moge ja zrobic i jakie sa koszty prosze o kontakt dziekuje Piotr

Proszę się ze mna skontaktowac po wolnych dniach i być może będę mógł Panu pomóć.
Jeżeli chodzi o koszt to wszystko zależy od tego jaka to ma być operacja
pozdrawiam