Przebarwienia skórne po przebywaniu na słońcu

Witam. Kiedyś byłem za długo na slonice i sie za bardzo opaliłem, asz mi skóra zeszła z pleców, i na całym ramieniu został mi ślad jak by jakieś plamy były i rosną mi tam czarne włosy. Mam pytanie czy to jest coś poważnego, co mogl bym z tym zrobic, zeby to usunąć ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zwykle nie, choć bez oceny wizualnej nie mogę dać gwarancji.

Witam , należy zgłosić się na konsultację, lekarz obejrzy zmiany. Włosy można usunąć za pomocą lasera jeśli mają ciemny kolor. Przebarwienie należy obejrzeć i zastosować metodę laserową lub peelingi medyczne.Należy zgłosić sie do lekarza medycyny estetycznej, bądź dermatologa.