Przebudzenia lękowe w nocy

Mam w nocy przebudzenia z leiem czasem mam to w ciągu dnia w pracy, czasem idzie na całość. Uczucie jakby zwęził się umysł, wszystkie żyły w głowie, strach nie do opisania, nie wiadomo co robić. Pomaga niestety alkohol. duża dawka i mocne klepanie się po czole. O co tu chodzi? Potrzebuję pomocy? Arteriografia mózgu? Z psychiką jest wszystko w porządku.

Alkohol nie leczy tylko może nasilać lęki, należy wykonać badania podstawowe u lekarza poz i zgłosić do neurologa celem dalszych badań specjalistycznych i ewentualnego leczenia, pozdrawiam