Przebudzenia z płaczem po zaśnięciu u 5-latki

Witam mam 5 letnią córeczka ktora od 2 dni budzi sie w nocy ok.2 godz po zasnieciu siada i zaczyna przerażliwie płakac nie da sie z nią nawiązać kontaktu po czym nagle zasypia rano zupełnie nic nie pamieta budzi sie uśmiechnięta, co robić?

Milena Lubowicz

Jeżeli problem będzie występował nadal proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry i wspólnie rozważyć konsultację neurologiczną.
Pozdrawiam