Przechodzące prądy na twarzy i niedowład

1) grzypa 3 lata temu z objawem nie dowaldu rak ( przez 2 tyg nie moglem nawet zapiac guzika ) 2) Marzec 2014- uczucie grzywki na czole i prady od czasu do czasu po lewej półkuli głowy , MRI czysto 3) Maj 2014 ( prądy na głowie przeszły, uczucie grzywki pozostalo ) 4) Lipiec 2014 - 50% niedowlad lewej reki ( twal okolo 5 dni ) fascykulacje na calym ciele do dzis ( 5 miesiecy ), EMG, krew, tarczyca,SOD1,bakterie, wirusy,WesterBlot, nerwica--? psycholog nie stwierdza. dziwne prady wibracje.

Dzień dobry.
Z Pana objawów wnioskuję, że jest to raczej pytanie do lekarza neurologa, psychiatry a nie do psychologa.Proszę porozmawiać o obawach ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam