Przeciwwirusowe zastosowanie leku Heviran

Heviran i leczenie innych chorób Niż opryszczka, itp. Jednemu z moich znajomych lekarz przepisał Heviran na chorobę grypopodobną. Także na innych portalach poradnikowych (zdrowotnych) znalazłem informacje, że także inni lekarze przepisują Heviran w podobnych (grypo-podonych) chorobach. Opis działania leku (bardziej zaawansowany) sugeruje, że lek ma działanie anty-wirusowe, ale czy także na wirusy "grypowe"?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek ten wykazuje działanie przeciwko wirusom opryszczki, ospy wietrznej oraz półpaśca.