Przeciwwskazania do wybielania zębów

Czy są jakies szczególne przypadki w ktorych wybielanie zebow nie jest zalecane?

Witam.
Przeciwwskazaniem do wybielania zębów są:
- uczulnie na jakikolwiek składnik stosowanych preparatów, np. na nadtlenek wodoru
- u kobiet ciężarnych i karmiących
- osoby z intensywną nadwrażliwością zębów (po zabiegu wybielenia może nastąpić nasilenie nadwrażliwości)
- chorzy na epilepsje lub chorobę Parkinsona
- młodzież do 16 roku życia
- osoby z ubytkami i uszkodzeniami zębów, ponieważ jeśli zawarte w preparatach wybielających substancje dostaną się do ubytku mogą wywołać poważny ból Przed wybielaniem udaj się do dentysty w celu wypełnienia wszelkich ubytków.
- osoby z parodontozą – choroby dziąseł i przyzębia są przeciwwskazaniem do zabiegu wybielania
- osoby posiadające aparat ortodontyczny - powinny poczekać do jego zdjęcia