Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przeciwwskazania do zastosowania kwasu hialuronowego

chciałabym zrobic korekcjenosa. Mam długi i garbaty. Przeczytałam że są przeciwwskazania do zastosowania kwasu hialuronowego. Nie wiem czy mam zapalenie stawów, ale kiedyś na zimnie mi puchły palce, a jak byłam na zbiorach truskawek to przy częstym kucaniu bolały mnie kolana, że aż nie mogłam wstać. Nos na zimnie jest czasami bardzo czerwony. Czy to jest jakis powód do niewykonania zabiegu? Poza tym mam również lekki trądzik. Chciałabym sie też dowiedziec jaki jest przedział cenowy (min-max).
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg kosmetyczny. Jest to mechaniczne ścieranie naskórka. Chcesz wiedzieć więcej o zabiegu? Koniecznie obejrzyj nasz filmik.

Witam serdecznie , przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu z kwasem hialuronowym jest ciąża i przerwanie ciągłości naskórka, choroby grzybicze i bakteryjne skóry. Aby jak najlepiej dobrać metode korekcji nosa należy zgłosić się na konsultację, podczas której lekarz obejrzy nos. Jeśli często występuje rumień na nosie lub policzkach można również to podleczyć laserem. Koszt konsultacji to ok.100zł.Ceny zabiegów uzależnione są od zużycia ilości preparatu od około 500 - 2000zł

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Powinna Pani przede wszystkim udac się na konsultacje do lekarza, który zleci odpowiednie badania w związku podanymi dolegliwościami, których nie należy lekcewazyć. Po ustaleniu diagnozy mozna wykonać nieoperacyjna korektę nosa - cena jest rózna w zalezności od gabinetu oraz rodzaju i ilości uzytych preparatów - od kilkuset złotych do ok.2tys.

0

Dzień dobry,

Zawsze każdą tego typu procedurę poprzedza konsultacja z lekarzem, podczas której specjalista omawia całą procedurę oraz stwierdza czy w ogóle pacjent kwalifikuje się do zabiegu.
Koszt zabiegu wypełnienia kwasem hialuronowym w zależności od preparatu to ok 1200 zł.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Podane dolegliwości nie są bezwzględnym przeciwwskazaniem do użycia kwasu hialuronowego. Jednak ostateczną decyzję, czy można wykonać u Pani zabieg, podejmuje lekarz podczas konsultacji. Ceny, w zależności od kliniki i użytego preparatu, wahają się w granicach 800-1500 zł.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy