Przedawkowanie leków psychotropowych

Od 5 lat choruję na bulimię (w tym 8 miesięcy bez wymiotów po 1 terapii). Nie ma dnia bym nie drapała do krwi swojego ciała. Dość często zdarza mi się przedawkowywać leki psychotropowe. Wzięta ilość zależy od stanu w jakim jestem. Od 4 lat jestem pod opieką psychiatry i od prawie roku chodzę na drugą terapię. Niestety nie widzę by to przynosiło poprawę. Jest nawet gorzej niż było wcześniej. Bardzo bym chciała by było lepiej. Czy powinnam zgłosić się na leczenie do szpitala psychiatrycznego?

Witam, ta druga terapia co to takiego ? Psychoterapia ?
W żadnym wypadku nie powinna Pani przedawkowywać
leków. Istnieje jeszcze możliwość pozbycia się bulimii przez
hipnozę. Co prawda nie daję 100% gwarancji, ale warto spróbować.
Naturalnie musiała by Pani przyjechać do Warszawy
Pozdrawiam