Przedłużające się krwawienie podczas stosowania pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Biorę tabletki Microgynon 21 od ponad tygodnia. Jest to moje pierwsze opakowanie, które zaczęłam pierwszego dnia cyklu. Moje krwawienia były przez ten czas bardzo skąpe i nie wyglądały typowo - raczej taki brązowy, brudny śluz. Takie niby krwawienie trwa już od 9 dni. Czy to normalne? Ile jeszcze to będzie trwało?

Marta Mielniczuk

Witam, plamienia i krwawienia podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych najczęściej występują w pierwszych cyklach przyjmowania antykoncepcji. Pozdrawiam.