Przedwczesne siwienie u 27-latka a wyniki badania krwi

Mimo młodego wieku 27 lat, bardzo szybko z tyłu głowy pojawiły mi się siwe włosy i to w jednym miejscu, nietypowa plamka białych włosów o średnicy 2-3 cm. W mojej rodzienie nikt nie ma problemu z przedwczesnym siwieniem itp. Zrobiłem badania krwi, wszystko w porządku, oprócz zawyżonych wyników ALAT (95) i ASPAT (64) oraz P/c p 16,1. Czy te podwyższone wartości mogę mieć coś wspólnego z tą plamką siwych włosów na głowie? Oprócz tego, nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Proszę o pomoc. Pozd!

Badania wątrobowe wymagają bezwględnego wyjaśnienia, ale nie mają nic wspólnego z siwieniem. Najpewniej jest to taka anomalia ,ze siwieje pewien mały obszar włosów i tak będzie. To nie będzie postępować.Jak się nie mylę to jest to uwarunkowane genetycznie. Mozna ewentualnie iść do dermatologa.