Przedwczesny wytrysk i zaburzenia wzwodu u 25-latka

witam serdecznie proszę o rady gdyż mam wielki problem i nie wiem co mi jest mam 25 lat byłem już u wielu urologow-seksuologow i dalej nic nie pomaga dlaczego tak jest?stosowane były leki wiagra,kamagra ,cialis,antiprost,actavis sildenafil i inne dalej nic to nie pomaga co jest??gdy uzprawiam seks to wystarczy minuta i dochodze a gdy dojde już później mogę tylko pomazyc o seksie gdyż członek jest za miekki żeby dalej to robic nawet te laki nie pomagaja

Dzień Dobry,

jeśli problem, jak Pan przedstawił, występuje od dawna, były podawane leki to sugeruje zgłosić się do seksuologa. Przy wyborze proszę udać się do osób, których kompetencje są potwierdzone - specjalistów posiadających Certyfikat Seksuologa Klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego/lekarzy specjalistów seksuologów.
Obecnie na rynku farmakologicznym pojawił się nowy lek Priligy, stosowany w przypadku wytrysku przedwczesnego.
Fizjologiczną reakcją jest, że po odbyciu stosunku zakończonego wytryskiem nie dochodzi do dalszego wzwodu.

Dzień dobry!

Pańskim problemem nie są zaburzenia erekcji, a wytrysk przedwczesny i to on powinien być leczony. Warto rozważyć też przyczyny psychologiczne, emocjonalne - konsultację z seksuologiem psychologiem.

Pozdrawiam!